Події
MWC Barcelona 2020

Mobile World Congress

#MWC2020 Скасовано!

Детальніше - https://lnkd.in/dFAXwAb

GEODIGITAL UKRAINE 2019

GEODIGITAL

23 травня у Києві відбудеться перша міжнародна конференція GEODIGITAL UKRAINE з геоінформаційних технологій. Подія об'єднає інтернаціональну спільноту для обміну професійними навиками, щоб відшукати нові ідеї та створення платформи для поєднання практики бізнесу з потребами держави.

 • 27.07.2021
  3D-моделі будинків — основа архітектури майбутнього?

  Сучасний світ це, перш за все, світ технологічних трендів. Сьогодні вже нікого не здивуєш новинами про IoT (інтернет речей), 3D-друк або AI (штучний інтелект). Досить звичними стають обговорення перспектив космічного туризму та висадки людини на Марсі.

  Один із таких трендів, це новації в архітектурній галузі. Такі, як 3D-друк будинків і цілих кварталів в США, Саудівській Аравії, Мексиці, Франції.

  Звернімося до основ — принципів роботи 3D-принтера.

  Якими бувають 3D-принтери?

  1. Подібні пристрої відрізняються конструкціями та методами зведення стін. Зокрема, є принтери портальної або циркульної конструкції, на базі руки-маніпулятора тощо.
  2. 3D принтер дозволяє друкувати як цілі архітектурі споруди, так і елементи будинків для подальшого складання на будмайданчику.
  3. Висота і розміри об’єкту друку залежать від характеристик самого принтера.

  В чому переваги 3D-друку перед іншими методами будівництва?

  1. Розширюється простір для фантазії дизайнерів та архітекторів;
  2. Збільшення швидкості процесу будівництва;
  3. Повна або часткова автоматизація і низький рівень споживання електрики;
  4. Значна економія часу та оплати праці персоналу;
  5. Жодних відходів у вигляді “будівельного сміття”;
  6. Мінімізація людського втручання в процес будівництва позитивно впливає на його безпеку.

  Втім, історія цього революційного технологічного тренду починається значно раніше. А саме, з планування міста або окремого кварталу, візуалізації будинків та проєктування інфраструктури за допомогою тривимірної архітектурної моделі.

  3D-архітектурна модель (Microscape або Cityscape) створюється за допомогою програмного забезпечення і відтворює всі елементи рельєфу, ландшафту і забудови.

  Переваги використання 3D-моделей важко переоцінити.

  • По-перше, вони допомагають покращити якісь презентації проєкт.
  • По-друге, детальна візуалізація моделі дозволяє уникнути помилок в її подальшій реалізації.

  Що стосується України, для неї подібні технології не новина, особливо в галузі виробництва 3D моделей міст.

  Візіком розробляє 3D-карти, готові для використання в архітектурних проєктах, в тому числі для друку на 3D-принтері, враховуючи всі особливі вимоги до форматів та відображення даних. Зокрема, можуть буди змодельовані й надруковані.

  1. 3D-моделі будівель та мостів

  2. 3D-моделі дерев

  3. Особливості ландшафту та рельєфу

  Ось типова 3D-модель міста з усіма елементами ландшафту і детальною візуалізацією архітектурних елементів, яка може бути поставлена для 3D-друку в будь-якому популярному форматі, наприклад OBJ або STL

  Така візуалізація допоможе створити повну 3D-картину реальності, що полегшує задачі планування міста, озеленення, розвитку транспорту та інфраструктури, особливо коли буде використано мультиколірний 3D-друк.

 • 22.07.2021
  ВИКОРИСТАННЯ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ В ЦИФРОВІЙ КАРТОГРАФІЇ

  Сьогодні штучний інтелект (ШІ) увійшов в повсякденне життя багатьох компаній світу - від сортування посилок до написання програмного коду і запуску ракет в космос.

  Наша компанія створила власну технологію з використанням алгоритмів машинного навчання і штучного інтелекту для розпізнавання і класифікації забудови на супутникових знімках.

  КОНТУРИ БУДИНКІВ - ГОЛОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОДУКТУ:

  • Автоматизоване виробництво (99% будівель> 25 кв.м розпізнаються автоматично)
  • Повнота (досягається 100% покриття шляхом ручної постобробки)
  • Точність в плані: 3 м
  • Швидке створення бази даних будівель для будь-якої країни
  • Використовуються актуальні супутникових знімків з роздільною здатністю 0,3–0,5 м

  Використовуються актуальні супутникових знімків з роздільною здатністю 0,3–0,5 м

  Етапи виробництва:

  1. Створення еталонів найбільш поширених типів будинків з плановою точністю 3 м. Для кожної території використовується власна база даних еталонів і вхідних параметрів з точними коефіцієнтами.
   Створення еталонів найбільш поширених типів будинків з плановою точністю 3м
  2. Машинне навчання:
   • Процес сегментації зображення
   • Застосування порогових коефіцієнтів для ідентифікації шару будівель
   • Розпізнавання образів будівель за допомогою алгоритмів глибокого навчання
   • Продукування нейронною мережею растрових зображень
   • Калібрування і зміна вхідних параметрів для нейронної мережі, додавання в базу даних більшої кількості еталонів
   • Цикл може повторюватися кілька разів від початку для досягнення бажаної 3/5m планіметричної точності.
  3. Генерація векторних контурів будівлі з растрових зображень

  Генерація векторних контурів будівлі з растрових зображень 4. Автоматичні процедури для геометричної корекції векторних контурів

  Автоматичні процедури для геометричної корекції векторних контурів 5. Додавання значень висоти в контури будинків
  6. Ручна постобробка розпізнаних контурів будівлі: остаточна перевірка, корекція та перевірка геометрії та висоти.

  Ручна постобробка розпізнаних контурів будівлі:** остаточна перевірка, корекція та перевірка геометрії та висоти. 7. Залежно від потреб проєкту контури будівель LOD1 можуть бути оновлені в моделі LOD2.
  8. Інтеграція шару контурів будівлі в кінцевий продукт (3D карта міста, цифрова модель поверхні, модель землевикористання). raw?f=Інтеграція шару контурів будівлі в кінцевий продукт

  Контури будівель можуть бути застосовані у таких галузях:

  • телекомунікації
  • геомаркетинг
  • WEB/GIS-додатки
  • планування міст/архітектурне планування
  • менеджмент навколишнього середовища
  • симуляція польотів
  • 3D друк і т. ін.
 • 16.07.2021
  Toyota інвестувала в технології створення тривимірних карт місцевості

  Підрозділ японського автомобільного концерну Toyota Motor Corp. for Technology Research оголосив про придбання американської компанії Carmera.

  Остання спеціалізується на наданні цифрових послуг для автономних транспортних засобів, зокрема, таких як карти, передають Новини картографії від Візіком з посиланням на Mind.

  Що відбулося?

  Операцію з поглинання Carmera уклала дочірня компанія японського автогіганта – Woven Planet, яка консолідує проєкти, що мають відношення до автоматизації водіння.

  Що це значить?

  Цей крок підкреслює прагнення Toyota більш активно брати участь в розробці автономних транспортних засобів, в той час, як конкуренція між традиційними концернами і технологічними гігантами, такими як Apple і Amazon, стає все напруженішою.

  Придбання Carmera надасть Toyota доступ до карт з високою роздільною здатністю в реальному часі і даними краудсорсингу, які необхідні для позиціонування або навігації автономних транспортних засобів.

  Це дуже добре підходить для нашої глобальної експансії як компанії, – сказав генеральний директор Woven Planet Джеймс Куфнер.

  Довідково:

  Woven Planet був створений в січні для розробки мобільних технологій зі штучним інтелектом. Нагадаємо: компанія будує прототип «міста майбутнього» під назвою Woven City біля підніжжя гори Фудзі, що працює на водневих паливних елементах.

 • 15.07.2021
  3D КАРТИ ДЛЯ СОНЯЧНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

  Детальні карти є необхідною базою для просторового аналізу і управління природними ресурсами.

  Сонячна енергія використовується в усьому світі для виробництва електроенергії або опалення. Це чудовий спосіб забезпечити електроенергією людей, які живуть далеко від ліній електропередач, особливо в країнах, що розвиваються з видатними сонячними ресурсами.

  Ми раді співпраці з однією з найвідоміших компаній - Міжнародним агентством з відновлюваних джерел енергії (IRENA), яке розробляє, впроваджує та поширює технології відновлюваної енергетики для підтримки містобудування в країнах, що розвиваються.

  IRENA.org - міжурядова організація, яка підтримує країни в їх переході до сталого енергетичного майбутнього і служить сполучною ланкою для міжнародної співпраці і сховищем технологій і ресурсів за відновлювальними джерелами енергії. У рамках проєкт автономного енергопостачання віддалених районів IRENA розробила вебдодаток SolarCItyEngine, призначене для допомоги будинкам, підприємствам і муніципальним органам влади в оцінці перспектив виробництва електроенергії за допомогою сонячних батарей, встановлених на даху.

  SolarCity Engine використовує тривимірні моделі будинків для розрахування сонячного випромінювання для подальшого оптимального розташування сонячних батарей.

  Global Atlas SolarCityEngine

  3D будинки для цього проєкт розроблені компанією Visicom в якості LOD3, тобто, включають змодельовані скатні елементи та дрібні конструкції дахів, ліфтові ліфтів, шпилі. Параметри азимуту, кута нахилу, площі плоских деталей і висота даху розраховуються для кожного елементу окремо, створюючи основу для solar cadaster (сонячного кадастру).

  Кольоровані по ID будівлі м.Кадун

  Дані LOD3 включають також 3D моделі дерев з висотами крон, оскільки рослинність може мати істотний вплив на розрахунок сонячного потенціалу.

  3D будівлі та 3D дерева для обрахунків сонячної енергії

  Геопросторові дані Visicom забезпечують високий рівень деталізації, які дозволяють розпізнавати, візуалізувати і аналізувати зміни в природному і антропогенному середовищі. 3D-дані LOD3 для завдань управління довкіллям виробляються в різних форматах GIS, таких як ArcGIS, ERDAS Imagine/ER Mapper, MapInfo і AutoCAD Map.

 • 14.07.2021
  У Києві з’явилася цифрова карта зелених зон столиці

  КО «Київзеленбуд» розробило реєстр зелених зон комунальної власності територіальної громади м. Києва.

  Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на Укрінформ.

  Реєстр – це цифрова карта з інформацією про об’єкти, що перебувають на балансі підприємств, які входять в об’єднання, - ідеться у повідомленні.

  Реєстр доступний в інформаційно-аналітичній системі «Майно» за посиланням.

  Реєстр зелених зон надає можливість користувачам отримати інформацію щодо кількості міських зелених зон, що перебувають на балансі КО «Київзеленбуд»:

  • парків, скверів, лісопаркових господарств, об’єктів природно-заповідного фонду, актуальних об’єктів капітального ремонту та контакту відповідальних осіб із питань утримання парків та скверів.

  Зокрема, у реєстрі є наступні дані:

  • тип об’єкту (відповідного кольору на мапі); локація об’єкту (район, адреса, обліковий код); цільове призначення, мета та вид права; орієнтовний розмір зеленої зони; номер рішення Київської міської ради про надання статусу об’єкту та інше.

  Для зручності на мапі є шари, розділені за типом об’єкта. Кожен матиме можливість вибірково працювати з тим шаром, який необхідно дослідити.

  Сервіс ще на стадії розробки і працює у тестовому режимі, проте вже зараз можна побачити більшість об’єктів на карті в системі ІАС «Майно».

  До слова, на онлайн-карту Візіком нанесено найстаріші дерева Києва і країни, разом біля 400 дерев. До них, крім інших, увійшли кілька дерев, котрі розпочали свій життєвий шлях ще за часів князів Київської Русі. Всього в Україні 43 дерева віком від 1000 років.

 • 09.07.2021
  Google Maps у вашому смартфоні: 4 функції, котрі викликають питання

  Станом на сьогодні Google Maps найвідоміший і найвживаніший картографічний додаток планети Земля.

  Втім, навіть його, здавалося б бездоганна еко-система викликає низку питань. Більшість з них так чи інакше стосуються постійного і часом нав’язливого трекінга користувача, іншими словами — перманентної фіксації його поточної геолокації. Відтак, на вході ми маємо неабиякий комфорт від використання карт, на виході — зниження власного цифрового сувереніту.

  В чому коли підозрюють, а подекуди і звинувачують Google карти?

  Про це пише Gsminfo, повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на джерело.

  Отже, питання № 1 - перманентне відстеження розташування. Що це означає?

  В першу чергу те, що дані про використання Google Карт регулярно записуються. Втім, головна проблема криється в іншому.

  А саме, у тому, що картографічний додаток вимагає повідомлення про місце розташування навіть тоді, коли програма не запущена. Відтак, порушуються перше і головне право на свободу у нашому глобалізованому світі — право на конфіденційність, в тому числі - пересування.

  Питання №2 це збереження хронології розташування

  Йдеться, насамперед, про те, що при включеній “хронології розташування” переміщення користувача будуть зберігатися протягом кількох років.

  Добре, якщо Ви завзятий турист і маєте потребу у фіксації подібної інформації. А якщо, припустимо, біженець/нелегальний мігрант/політичний дисидент, знаходитеся під захистом держави у судовій справі тощо? В цьому випадку відповідь на питання зміщується в площину, від котрої може залежати як свобода, так і життя.

  Питання № 3 - збереження всіх запитів користувача

  Кеш Google містить в собі ваші запити протягом тривалого часу. Саме структура запитів (= інтереси). Їх сума лежить в основі кластерів Big Data і політичних маніпуляцій з останніми (приклад — минула передвиборча кампанія Трампа).

  Крім того, на запитах будується таргетована реклама. Звичайно, реклама — рушій прогресу. Але, не тоді, коли витісняє суспільно корисний, фактажний контент.

  Питання 4 — помилки у маршрутах і неточності у картах.

  Остання у списку, але не у житті проблема, полягає у неправильно прокладеному маршруті.

  Ймовірно, більшість з нас зустрічалася з цим багом, особливо під час спроби зрізати маршрут десь у сільській місцевості з її не зовсім очевидними грунтовими дорогами.

  Причина подібного у тому, що малозаселені регіони менш пріоритетні в системі глобальної економіки, а відтак і увага до їх картографування не перша у списку Google maps.

  Звичайно, в мережі досить повноцінних картографічних сервісів, позбавлених подібних вад.

  Втім, в Україні є найкращий. І Вам варто почати користуватися ним вже сьогодні :)

 • 27.04.2021
  3D та 2D КАРТА УКРАЇНИ

  Завжди підтримуючи українську телекомунікаційну галузь при розгортанні мереж з поколінням 2G і до 5G, ми постійно оновлюємо і надаємо наші 2D і 3D моделі для радіопланування для всієї України.
  На даний момент високоякісні 2D і 3D карти для регіонального та міського планування включають:
  Населених пунктів - близько 40 000
  Будинків - близько 12 500 000
  Автодоріг, вулиць, тощо - близько 600 000 км.
  Адреси - близько 5 000 000,
  а також значну кількість інших об'єктів інфраструктури, гідрографії, рослинності та ін.
  У Візікому амбітний план зібрати базу даних будівель по всій країні і завершити 3D-модель всієї України.
  Попередньо ми підрахували, що база даних будівель на завершальному етапі пректу буде містити близько 20 000 000 об'єктів, з урахуванням того, що будуть включені будівлі площею від 16 кв.м.
  В основі виробничого процесу лежить розроблена нашими фахівцями технологія розпізнавання і класифікації рукотворних об'єктів з використанням алгоритмів машинного навчання і штучного інтелекту.


  Наші геодані також можуть бути використані в таких галузях, як архітектура, містобудування, розумні міста, сонячна енергетика та сонячний кадастр, управління навколишнім середовищем тощо.

  Удосконалені картографічні продукти Visicom підтримують будь-який формат RF-інструменту (ATOLL, PLANET, MENTUM PLANET, PATHLOSS тощо). Наші геодані, створені спеціально для телекомунікаційної галузі, надають точні знання про тривимірне середовище, щоб допомогти операторам планувати, впроваджувати та покращувати ефективність своїх радіомереж.

  Наш каталог геоданих містить 6000 міст у 130+ країнах.
  ✉ Зконтактуйтесь з нами для отримання безкоштовних зразків даних.

 • 16.03.2021
  ВИКОНАНІ ПРОЕКТИ VISICOM ЗА 4 КВАРТАЛ 2020

  Незважаючи на COVID-19 та карантин, команда ВІЗІКОМ працювала дуже ефективно в 2020 році. Зокрема, у 4 кварталі 2020 року ми виконали 25+ картографічних проектів площою понад 2 500 000 кв км, надаючи високоякісні геодані для різних клієнтів та ринків (телекомунікаційні, сонячна енергія, архітектура, розумні міста тощо). Ми щиро дякуємо усім нашим партнерам та клієнтам за їхню довіру, лояльність та підтримку, а також за нові цікаві можливості та проекти.

  Наші завершені геопроекти у 4 кварталі 2020 року:

  * 3D-КАРТИ на 126000кв.км :*

  * 2D КАРТИ на 1853000кв.км :*

  • 2D карта України по всій країні
  • 2D-карта Білорусі по всій країні
  • 2D-карта Бурунді по всій країні
  • 2D карта Камбоджі по всій країні
  • 2D-карта Гаїті по всій країні
  • 2D-карта Тимору-Лешти по всій країні
  • 2D-карта В'єтнаму по всій країні
  • Інші 2D - по всьому світу

  * 2.5D КАРТИ на 237000кв.км :*

  * Карти населення на площу більше 598000кв.км :*

  • Карта населення Бурунді на всю країну
  • Карта населення Камбоджа на всю країну
  • Карта населення Гаїті на всю країну
  • Карта населення Тимор-Лешті на всю країну
  • Карта населення В’єтнам на всю країну
 • 17.08.2020
  КАРТОГРАФУВАННЯ ОБ’ЄКТІВ ЛІСОВОГО І СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

  Як показують події останніх років, в Україні та в цілому у світі збільшились потреби у такому ресурсі як деревина. Тому і з'явились неконтрольовані та несанкціоновані вирубки лісів, що призводить до зменшення площ лісових насаджень і, відповідно, природних "легень" нашої планети. А це в свою чергу до критичних змін клімату та появи таких природних явищ як паводки, буревії, корозії ґрунтів тощо.

  Для того щоб запобігати масовим вирубкам лісів та контролювати лісові насадження на рівні держави, потрібно знати динаміку площ, тобто моніторити зміну цих площ з року в рік. Але виникає запитання:
  - «Як це робити при таких великих об’ємах і не витрачаючи зайвих коштів?»

  Компанія «Візіком» розробила та успішно впровадила технологію на основі супутникових знімків, завдяки якій можна на регулярній основі проводити моніторинг площ лісових насаджень та зелених насаджень у містах. Нижче описано як задіяти цю технологію на місцевому та національному рівні зберігши, як національний ресурс (зелені насадження), так і значні кошти, що потрібні на розгортання моніторингової системи з даними в цілому.

  1. ВИБІР СУПУТНИКОВИХ ЗНІМКІВ

  В залежності від потреб в точності кінцевої моделі даних (національна, регіональна, місцева, локальна), використовуються супутникові знімки різної роздільної здатності від 0.5м(найбільш точні дані для місцевого та локального використання) до 10м (для національного та регіонального використання) для картографування об’єктів лісового та сільського господарства, сонячної та вітроенергетики, об’єктів інфраструктури, екологічних проектів, тощо. Типи супутників

  2. РОЗПІЗНАВАННЯ ОБ’ЄКТІВ НАЦІОНАЛЬНОГО АБО РЕГІОНАЛЬНОГО МАСШТАБУ

  В залежності від потреб, а це може бути:

  • створення і ведення національної (регіональної) бази даних лісів;
  • облік насаджень;
  • планування вирубок і нових посадок;
  • тощо,

  переходимо безпосередньо до розпізнавання масивів рослинності по супутникових знімках (на зображені нижче знімок Sentinel) з підрахунком площ та розпізнаванням типів рослинності в лісових масивах на: листяна, хвойна, змішана.

  розпізнавання масивів рослинності по супутникових знімках


  3. ОНОВЛЕННЯ ДАНИХ НА РЕГУЛЯРНІЙ ОСНОВІ

  Згідно зібраних даних та регулярне їх оновлення дозволяє прогнозувати приріст та зменшення лісових насаджень як під впливом природних умов та катаклізмів так і людської діяльності.

  Регулярне розпізнавання вирубок лісових масивів

  Регулярне розпізнавання вирубок лісових масивів по Sentinel з підрахунком площі (від 500 кв.м) дозволяє здійснювати контроль за незаконними вирубками, а саме робити:
  • прогноз оцінки збитків
  • збір статистичних даних по впливу людської діяльності на зменшення лісових масивів
  • відслідковування залежності екологічних показників(при умові наявності) від кількості зелених насаджень.

  Для прикладу:
  Rskmrscnm dbhe,jr

  4. ДЕТАЛЬНЕ КАРТОГРАФУВАННЯ ЛІСОВИХ ДІЛЯНОК.

  Детальне картографування лісових ділянок з використанням супутникових знімків з розподільчою здатністю від 0.5 до 2-х м служить для прикладу: • контролю за вирощуванням цінних порід дерев;
  • прогнозування наслідків паводків;
  • контроль за пожежною небезпекою і прогнозування збитків;
  • тощо.

  Розпізнавання рослинності із сегментацією та розділенням на класи хвойний, листяний, змішаний, окремі породи:

  Розпізнавання рослинності із сегментацією та розділенням на класи хвойний, листяний, змішаний, окремі породиt

  alt text

  alt text


  5. РОЗПІЗНАВАННЯ РОСЛИННОСТІ В МІСТАХ ТА ПЕРЕДМІСТЯХ

  Даний метод передбачає використання найбільш точних знімків роздільною здатністю від 0,3м до 1м і застосовується для розпізнавання зелених насаджень в місті: лісопарки, парки, сади, сквери з підрахунком площі (окремо листяних та хвойних дерев, кущів, газонів) та окремі дерева по знімкам високої роздільної здатності (HR satellite images).

  Це в свою чергу дасть можливість для:
  • обліку зелених насаджень з точністю до одного дерева;
  • точне картографування зелених насаджень;
  • ведення різних баз даних екологічного спрямування (для прикладу: найстаріших дерев);
  • оцінка стану зелених насаджень.

  alt text

  а) Технологія картографування зелених насаджень в місті

  alt text

  б) Створення векторної карти зелених насаджень: контури, тип і площа рослинності

  alt text

 • 13.07.2020
  Укравтодор перейшов на карти Візіком

  Наша компанія давно працює з провідними іграками бізнесу в світі, такими як Nokia, Huawei, ATDI, Google, TomTom, Vodafone тощо, але нам завжди приємно коли ми отримуємо визнання не тільки наших закордонних партнерів.
  Нарешті українські компанії оцінили нашу роботу на міжнародному ринку, тепер Державне агентство автомобільних доріг України ("Укравтодор"), підключила свої онлайн карти до нашого API Visicom.
  https://roads.ukravtodor.gov.ua/dashboard/page/map_ukravtodor

  Завдяки багаторічній копіткій праці і збору баз даних, як автоматизованого так і ручного, зробили карту України від Візікому найбільш наповненою та інформативною.

  Цікаво, як згідно з цією системою координат оцінювати перехід на карти Візіком такого «монстра» вітчизняної інфраструктури як "Укравтодор"?

  Безумовно це велике досягнення (https://kmplus.org.ua/ua), з котрого ми тішимося і котрим ми хвалимося!
  До слова, причин, котрі спонукали Мережа доріг України до цього рішення було, як мінімум, дві.

  Перша, це якість наших карт.
  Ми працюємо над наповненням цих карт щодня, а тому і гарантуємо їх якість своєї працею.
  Друге, це самоповага.
  Згідно з нашим розумінням самоповаги Крим на картах Візіком був, є і буде українським! Без обговорення і можливих помилок у відображенні. Бо Крим – Україна, а його відображення українським – аксіома.

  Дякуємо Державному агентству автомобільних доріг України за визнання.
  Приєднуйтесь!

 • 18.02.2020
  3D МОДЕЛЬ ХАРКОВА

  Візіком - провідна компанія зі створення високоякісних геопросторових даних.
  Ми працюємо над створенням 3D геоданих для планування 5G мереж, 2D-моделей, 2.5D-моделей, карт населення та регіональних карт.

  Детальний опис даної моделі Харкова:
  ✅3D-модель міста охоплює 36 700 кв.км.
  ✅Пілот на 30 кв.км моделі, створено для попередньої фази 5G планування.
  ✅3D точність геоданих - 1 м - X, Y, Z.
  ✅Понад 11 725 000 3D будинків.
  ✅3600 населенних пунктів.
  ✅3D рослинність та 3D мости.

  Також наша компанія розробляє CAD-моделі для надання повного спектру послуг для клієнтів з усього світу та для всіх потреб.

  Наш каталог геоданих включає понад 5000 міст у 120+ країнах.
  Відправте нам повідомлення для отримання більш детальної інформації.

 • 14.01.2020
  3D ГЕОДАНІ НЬЮ-ЙОРКА

  400 років тому його купили за 24 долари. Сьогодні це, ймовірно, одна з найбільш дорогих земель у світі. Думаємо, ви здогадалися, про який острів йдеться?

  Тепер Нью-Йорк — один із найбільших у світі торговельно-фінансових центрів; великий промисловий центр, великий транспортний вузол . Основу архітектури Нью-Йорка становлять хмарочоси. В місті збудовано понад 5 000 висотних будівель, з них 50 мають висоту понад 200 м.

  Нью Йорк був одним з найперших міст в США, де почалось впровадження технології 5G, особливістю якої є чутливість сигналу до найменших перепон – не тільки будинків, а ї дерев, і навіть кущів. Тобто, для правильного і точного планування 5G мережі, в першу чергу, необхідні надточні моделі місцевості: рельєфу, забудови, рослинності.

  ВІЗІКОМ, як виробник і постачальник точних 3D даних, приймав участь у пілотному проекті розгортання 5G мережі в Манхеттені. 3D модель частини міста має розподільчу здатність 1 м і включає:

  ✅ 3D будинки з високим рівнем деталізації дахів.
  ✅ 3D мости з деталізованими інженерними конструкціями.
  ✅ 3D моделі рослинності. в тому числі, окремих дерев.

  Для виробництва 3D даних використовувались стерео пари супутникових знімків з високою розподільчою здатністю і дані лідарної зйомки.

  Ми виробляємо 3D моделі для планування мереж зв’язку по всьому світу, і будемо раді підтримати українських мобільних операторів на шляху впровадження технології 5G в Україні

 • 13.01.2020
  Картографування та візуалізація ГІС в процесі управління ризиками стихійних лих

  Компанія Polosoft Technologies Pvt Ltd розробила низку технологій, котрі дають можливість отримати доступ до системи геотехнічного управління ризиками з картографією і візуалізацією даних.

  Нещасні випадки, катастрофи і стихійні лиха в США набули масштабів, котрі вимагають розробки технологій для запобігання їм.

  Тому лідери галузі почали впроваджувати рішення, корисні для простого населення.

  Про це йдеться у нарисі GIS Mapping and Visualization in Disaster Risk Management на шпальтах Geospatial world.

  Згідно із концепцією, карти повинні допомагати у виявленні просторових зразків, котрі можна буде редагувати і котрі допоможуть у прийнятті рішень. Тенденції останнього часу в царині управління ризиками стихійних лих свідчать про посилення уваги до інновацій та використання інструментів на основі даних та аналітики. Це повинно вплинути на операційну ефективність цих технологій. Polosoft Technologies стверджує, що «ГІС-карти допоможуть зменшити ризики за рахунок надання точних даних».

  Це включає кілька кроків:

  Збір даних

  Перший крок це збір всіх даних, потім їх треба поєднати із загальнодоступними даними, поточною інформацією і даними інших організацій.

  Аналіз даних

  Справжня сила цієї технології у її аналітичності. Вона дозволяє розробляти географічні моделі, здійснювати їх комп’ютерну обробку, а потім досліджувати та вивчати ці результати. Подібний тип аналізу високоефективний при оцінці певних локацій і їх придатності для конкретних цілей. Також він дозволяє прогнозувати результати та інтерпретувати зміни.

  Картографування

  Картографування забезпечує функціональну інтерпретацію даних. Зокрема, візуалізація за допомогою карт використовується для кращого планування в сфері землекористування та управління ризиками стихійних лих. Це досягається за рахунок того, що карти дають можливість визначити вірогідність катастрофи. Що, в свою чергу, дозволяє покращити підготовку і пришвидшити реакцію на неї.

  Візуалізація

  Візуалізація, котра досягається за допомогою ГІС здатна зменшити ризики катастроф. До прикладу, визначення вразливих районів за допомогою карт призводить до евакуацій та операцій з порятунку. Карти дозволяють визначити незахищені або навпаки відносно безпечні ділянки. А також альтернативні маршрути до притулків та таборів.

  Безумовно, необхідно розглянути можливість надання одними та отримання іншими послуг з картографування та візуалізації даних задля запобігання катастроф та планування евакуації.

  Сьогодні створення карт носить демократичний характер, а їх використання не привілейоване. Причина — все більше людей використовують карти для того, щоб зробити світ кращим.

  Тому важливо дати їм те, що потрібно. Уряди і компанії, що займаються ГІС повинні кооперуватися задля розробки інноваційних інструментів та методів планування ефективної стратегії управління катастрофами.

  Читайте також: Дерева-символи України!

 • 06.06.2019
  Дерева-символи України

  Дерева-символи, дерева-свідки: про що говорить карта найстаріших дерев України

  Шановні друзі. Деякий час тому ми розробили невелику карту “найстаріших дерев Києва”.

  Сьогодні ми пішли далі і нанесли на карту дерева в мастштабах країни. Як і минулого разу, за основу була взята база даних Київського культурно-екологічного центру.

  Юзефінський дуб

  Юзефінський дуб, Рівненська область

  Відтак, ми нанесли більше 400 дерев. Джерелом інформації, стали наші давні партнери з ККЕЦ, котрі люб'язно надали нам свій список. До нього, крім інших, увійшли кілька дерев, котрі розпочали свій життєвий шлях ще за часів князів. Всього в Україні 43 дерева (станом на 2009 рік, прим. авт), котрим за 1000 років. Згідно з неофіційною українською традицією це здебільшого дуби.
  Більше інформації ви можете дізнатися за цим посиланням →

  читайте також:

 • 17.05.2019
  ВІЗІКОМ НА КОНФЕРЕНЦІЇ GEODIGITAL UKRAINE 2019

  GEODIGITAL UKRAINE 2019

  23 травня у Києві відбудеться перша міжнародна конференція GEODIGITAL UKRAINE з геоінформаційних технологій.
  Подія об'єднає інтернаціональну спільноту для обміну професійними навиками, щоб відшукати нові ідеї та створення платформи для поєднання практики бізнесу з потребами держави.

  На цій конференції будуть присутні спікери з Європи, України Середньої Азії та Кавказу які будуть ділитися новими ідеями та світовими трендами, презентують новітні геоінформаційні технології.

  Представники від нашої компанії будуть присутні на цьому заході, тому будемо раді зустріти вас!

  Візіком як завжди залишається в тренді при створенні 3D цифрових моделей міст, 2D регіональних карт країн, цифрових моделей для 5G планування, та картографічних сервісів API.

  ✉ Напишіть нам щоб отримати більш детальну інформацію.
  💾 Також у вас є можливість безкоштовно завантажити більше ніж 5000 зразків геоданих.

 • 19.02.2019
  3D МОДЕЛІ ДЛЯ АРХІТЕКТУРНИХ ПРОЕКТІВ

  3D МОДЕЛІ ДЛЯ АРХІТЕКТУРНИХ ПРОЕКТІВ

  Візіком працює над цілою серію 3D моделей для 3D візуалізації, CAD, GIS-додатків, а також для архітектурного моделювання.
  3D моделювання є дуже важливою частиною в індустрії архітектурного дизайну.
  Використовуючи 3D архітектурні моделі, ви можете з легкістю моделювати та презентувати різноманітні версії та варіанти кінцевого проектуб, не витрачаючи на це багато коштів.

  ЗD Моделі поставляються у спеціальних форматах, таких як Rhino, ArcGIS та інших, сумісних з CAD середовищем, з точністью 2-3 м.

  Наші тривимірні моделі включають:

  • cправжню архітектурну геометрію;
  • детальні елементи дахів;
  • рослинність;
  • детальну дорожню мережу;
  • гідрографічну мережу;
  • елементи рельєфу.

  Наш каталог геоданих включає більш ніж 2500 3D міст по 120+ країнам.
  Ви можете безкоштовно завантажити зразок (Дублін).
  Відправте нам email для отримання більш детальної інформації.

 • 14.02.2019
  3D МОДЕЛІ МІСТ ТАЇЛАНДУ - ГОТОВО!

  3D МОДЕЛІ ТАЇЛАНДУ
  Тепер ви можете зануритися з головою в 3D моделі міст Таїланду.
  Ми додаємо ще одну країну до нашого списку із більш ніж 1000 3D міст.
  3D моделі Таїланду – це 85 міст, загальна площа яких складає 4310 кв. км.
  Найбільшим містом за своєю площею є Самутпракан, який займає 357 км2, наступними по величині ідуть:
  Патхумтхані 320 км2 та Чіанграй 311 км2.
  Зразки даних можуть бути надані безкоштовно у будь-якому телеком абo ГІС форматі.

  • 3D будинки з високим рівнем деталізації дахів.
  • 3D мости з деталізованими інженерними конструкціями.
  • 3D моделі рослинності.

  Також ви можете скачати приклад 3D моделі Бангкока на нашому веб сайті
  за посиланням: https://visicomdata.com/samples#thailand
  Наш каталог геоданих включає більш ніж 2500 3D міст по 120+ країнам.
  Надішліть нам запит або завантажте брошуру для отримання більш детальної інформації (англійською).

 • 09.10.2017
  ІНТЕРГЕО 2017 ЗВІТ

  ІНТЕРГЕО 2017 ЗВІТ

  Третій раз, коли Візіком взяв участь у ІНТЕРГЕО, найбільшої у світі події з геодезії, геоінформації та землеустрою, яка включає в себе конференцію та виставку.

  Цьогорічна подія Берліна залучила понад 18 000 відвідувачів з більш ніж 100 країн.

  Візіком був одним з 580 учасників із 37 країн, орієнтованих на цільові ринки ГЕО-ІТ.

  Ця подія була успішною та дуже корисною для нас. Ми зустрілися з партнерами та клієнтами з усього світу та мали можливість випробувати вражаючий дух інновацій, дивитися широкомасштабні презентації та проводити інтерактивні обговорення різних аспектів 3D-моделювання.

  Наступного року в ІНТЕРГЕО-2018 Цифровий світ та інновації з точки зору BIM (Інформаційна Модель Будівлі), віртуальної реальності, БЛА (Безпілотних Літальних Апаратів) та розумних міст будуть надвисокими, і ми будемо раді представити Україну на найважливішому в світі телекомунікаційному та мережевому форумі для ГЕО-ІТ

  Intergeo 2017 Berlin search for new contacts
  Intergeo 2017 Berlin search for new contacts Intergeo 2017 Berlin search for new contacts Intergeo 2017 Berlin search for new contacts Intergeo 2017 Berlin search for new contacts Intergeo 2017 Berlin search for new contacts Intergeo 2017 Berlin search for new contacts

 • 03.05.2017
  Південні тихоокеанські острови - Регіональні карти

  Проект передбачав виготовлення карт для радіочастотного планування, ГІС та WEB-додатків, що містить 2D регіональну модель:

  • 20 країн:

  Американське Самоа (США)
  Острови Кука
  Республіка Палау
  Незалежна Держава Самоа
  Республіка Науру
  Острови Піткерн
  Тувалу
  Волліс і Футуна
  Гуам (США)
  Північні Маріанські Острови
  Республіка Маршаллові Острови́
  Мікронезія
  Королівство Тонга Французька Полінезія
  Республіка Кірибаті
  Республіка Вануату Нова Каледонія Республіка Фіджі Соломонові острови Папуа-Нова Гвінея

  • 9 466 островів
  • 571 650 кв.км по суші
  • 14 350 000 кв.км загальної площі проекту

  Проект включає таких 3 типи даних:

  1. Векторні дані, суцільні векторні шари в форматі ESRI ArcGIS або MAPINFO
  2. Растрова модель даних у форматі Geo-tif, що містить:
   • Цифрова Модель Місцевості (ЦММ/DEM) (дані містяться в файл Height.tif);
   • Клатерну модель (Clutter Model)
  3. Сервісні дані для радіопланувальнних утиліти:
   • Цифрова Модель Рельєфу (ЦМР/DTM);
   • Клатерна модель (Clutter Model) матричне представлення;
   • Текстові мітки;
   • Векторні шари.

  Роздільна здатність 2D моделі (розмір соти в матриці): 20 м

  Завантажити брошуру для отримання додаткової інформації про Південні тихоокеанські острови (англійською)

 • 21.04.2017
  2D та 3D моделі міст ПАР і Ефіопії

  У першому кварталі 2017 року нами було виконано проект по виготовлення карт для радіочастотного планування, ГІС та WEB-додатків, що містять 2D та 3D моделі міст Південно-Африканської Республіки та Ефіопії загальною площею 2D – 11250 кв.км та 3D – 119456 кв.км.

  Будь ласка, завантажте зразок даних Ефіопії і SAR проекту.

 • 19.04.2017
  2D мапа країни Бруней Даруссалам

  Проект передбачає виготовлення карт для радіочастотного планування, ГІС та WEB-додатків, що містить 2D регіональну модель Брунею площею 5 800 кв.км

  Проект включає таких 3 типи даних:

  1. Векторні дані, суцільні векторні шари в форматі ESRI ArcGIS або MAPINFO
  2. Растрова модель даних у форматі Geo-tif, що містить:
   • Цифрова Модель Місцевості (ЦММ/DEM) (дані містяться в файл Height.tif);
   • Клатерну модель (Clutter Model)
  3. Сервісні дані для радіоплануванних утиліти:
   • Цифрова Модель Рельєфу (ЦМР/DTM);
   • Клатерна модель (Clutter Model) матричне представлення;
   • Текстові мітки;
   • Векторні шари.

  Роздільна здатність 2D моделі (розмір соти в матриці): 20 м

 • 19.04.2017
  Останні проекти Візікому (1 квартал 2017)

  Протягом першого кварталу 2017 роки ми зосередилися на завершення проектів по всьому світу: від Австралії до Європи.

  Останні проекти:

  • 3D Модель Австралії, Бангладеш, Білорусь, Вірменія, Азербайджанські, Ефіопія, Гаїті повністю охоплює понад 4 000 кв.км.
  • 2D Регіональних Моделі Австралії (частково покриття), Бангладеш, Судан повністю охоплює площу більше 2 200 000 кв.км.

  Для отримання додаткової інформації про останні проекти Візіком завантажте брошуру . Наша команда завжди на зв'язку, щоб надати Вам всю необхідну інформацію про продукцію, надати допомогу з передпродажними запитами, комерційними пропозиціями та підтримкою клієнтів.

Проекти
 • КАРТИ НАСЕЛЕННЯ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ В ПЛАНУВАННІ МЕРЕЖ ЗВ’ЯЗКУ

  Модель розподілу населення описує щільність на 1 кв.км або кількість населення в межах будь-яких географічних одиниць (наприклад, адміністративних кордонів регіонів, міст, районів або міських кварталів).

  Можна розрахувати чисельність населення для заданих географічних одиниць (в людях), а також розрахувати щільність населення на одиницю площі, наприклад, люди / 1 кв. км або люди / соти в матриці (ланка матриці).

 • РОЛЬ МОДЕЛІ 3D ДЕРЕВ В ПЛАНУВАННІ 5G МЕРЕЖ

  МОДЕЛІ 3D ДЕРЕВ

  Точні і детальні картографічні моделі використовуються в якості базових даних для вирішення завдань радіопланування. Такі моделі містять в собі як природні, так і штучні перешкоди, які впливають на поширення радіосигналу. Під штучними об'єктами розуміють будівлі та інженерні споруди, під природними - рельєф і рослинність.

  Відомо, що чим вище частоти радіосигналів, тим більше на їх поширення впливають перешкоди. В разі планування 5G мереж необхідно враховувати щонайменші перешкоди, в тому числі – крони дерев, окремі дерева і навіть кущі.

  Сучасне місто, як правило, має безліч парків, скверів, зон відпочинку, посадок дерев і т.д. Таким чином, виникає задача правильно ідентифікувати рослинність і показати її в моделях перешкод з необхідною точністю і деталізацією. Розгортання мережі 5G без урахування рослинності призведе до зниження якості зв'язку. І навпаки - використання 3D моделей дерев забезпечить точний і надійний процес планування мережі 5G, дозволить розмістити необхідну кількість базових станцій для отримання стабільного сигналу.

  Виробництво 3D дерев є доволі складний технологічний процес, часто на практиці для створення таких моделей використовуються аерофотознімки з більш високою роздільною здатністю для більш точного розпізнавання. Для розпізнавання крон дерев VISICOM розробив та застосовує методи машинного навчання, засновані на Convolutional Neural Networks (Зго́рткових нейро́нних мере́ж) та Deep Learning Techniques (технологіях глибокого навчання). Експерти VISICOM провели навчання моделей нейро мережі, використовуючи навчальний набір, що складається з 30 тисяч об’єктів рослинності у всьому світі. Це дозволило досягти високої точності навчання - 95–98% для тестових даних. Очевидно, такої точності неможливо досягти для реальних даних, але завдяки обов’язковому процесу перевірки якості та верифікації даних, які виконуються в ручному режимі, остаточні моделі дуже близькі до реальності. Кожне нове завдання та кожен новий зразок дозволяють розширити навчальний набір новими видами та назавжди вдосконалити стандарти розпізнавання.

 • 3D моделі міст ОАЕ та Саудівської Аравії

  Проект передбачає виготовлення карт для радіочастотного планування, ГІС та WEB-додатків, що містить 3D моделі міст Об'єднаних Арабських Еміратів та Королівства Саудівської Аравії загальною площею 712 кв.км

 • 2D мапа країни Бруней

  Проект передбачає виготовлення карт для радіочастотного планування, ГІС та WEB-додатків, що містить 2D регіональну модель Брунею площею 5 800 кв.км

Дякуємо за ваш запит!
Деякі поля не вірно заповнені!
Зв’язатись з нами
Будь ласка залиште Ваші контактні дані для подальшого обговорення моделей
чи мап на територію, що Вас цікавить.
Надіслати
Відправте ваше резюме
Будь ласка, відправте ваше резюме та контактну інформацію ( < 5Мб файл)
Надіслати
На зв’зку
Будь ласка залиште Ваші контактні дані і ми з Вами зв’яжемось для обговорення моделей
чи мап на територію, що Вас цікавить.
Надіслати