Картографування та візуалізація ГІС в процесі управління ризиками стихійних лих

13.01.2020

Компанія Polosoft Technologies Pvt Ltd розробила низку технологій, котрі дають можливість отримати доступ до системи геотехнічного управління ризиками з картографією і візуалізацією даних.

Нещасні випадки, катастрофи і стихійні лиха в США набули масштабів, котрі вимагають розробки технологій для запобігання їм.

Тому лідери галузі почали впроваджувати рішення, корисні для простого населення.

Про це йдеться у нарисі GIS Mapping and Visualization in Disaster Risk Management на шпальтах Geospatial world.

Згідно із концепцією, карти повинні допомагати у виявленні просторових зразків, котрі можна буде редагувати і котрі допоможуть у прийнятті рішень. Тенденції останнього часу в царині управління ризиками стихійних лих свідчать про посилення уваги до інновацій та використання інструментів на основі даних та аналітики. Це повинно вплинути на операційну ефективність цих технологій. Polosoft Technologies стверджує, що «ГІС-карти допоможуть зменшити ризики за рахунок надання точних даних».

Це включає кілька кроків:

Збір даних

Перший крок це збір всіх даних, потім їх треба поєднати із загальнодоступними даними, поточною інформацією і даними інших організацій.

Аналіз даних

Справжня сила цієї технології у її аналітичності. Вона дозволяє розробляти географічні моделі, здійснювати їх комп’ютерну обробку, а потім досліджувати та вивчати ці результати. Подібний тип аналізу високоефективний при оцінці певних локацій і їх придатності для конкретних цілей. Також він дозволяє прогнозувати результати та інтерпретувати зміни.

Картографування

Картографування забезпечує функціональну інтерпретацію даних. Зокрема, візуалізація за допомогою карт використовується для кращого планування в сфері землекористування та управління ризиками стихійних лих. Це досягається за рахунок того, що карти дають можливість визначити вірогідність катастрофи. Що, в свою чергу, дозволяє покращити підготовку і пришвидшити реакцію на неї.

Візуалізація

Візуалізація, котра досягається за допомогою ГІС здатна зменшити ризики катастроф. До прикладу, визначення вразливих районів за допомогою карт призводить до евакуацій та операцій з порятунку. Карти дозволяють визначити незахищені або навпаки відносно безпечні ділянки. А також альтернативні маршрути до притулків та таборів.

Безумовно, необхідно розглянути можливість надання одними та отримання іншими послуг з картографування та візуалізації даних задля запобігання катастроф та планування евакуації.

Сьогодні створення карт носить демократичний характер, а їх використання не привілейоване. Причина — все більше людей використовують карти для того, щоб зробити світ кращим.

Тому важливо дати їм те, що потрібно. Уряди і компанії, що займаються ГІС повинні кооперуватися задля розробки інноваційних інструментів та методів планування ефективної стратегії управління катастрофами.

Читайте також: Дерева-символи України!

Дякуємо за ваш запит!
Деякі поля не вірно заповнені!
Зв’язатись з нами
Будь ласка залиште Ваші контактні дані для подальшого обговорення моделей
чи мап на територію, що Вас цікавить.
Надіслати
Відправте ваше резюме
Будь ласка, відправте ваше резюме та контактну інформацію ( < 5Мб файл)
Надіслати
На зв’язку
Будь ласка залиште Ваші контактні дані і ми з Вами зв’яжемось для обговорення моделей
чи мап на територію, що Вас цікавить.
Надіслати