У Києві з’явилася цифрова карта зелених зон столиці

14.07.2021

КО «Київзеленбуд» розробило реєстр зелених зон комунальної власності територіальної громади м. Києва.

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на Укрінформ.

Реєстр – це цифрова карта з інформацією про об’єкти, що перебувають на балансі підприємств, які входять в об’єднання, - ідеться у повідомленні.

Реєстр доступний в інформаційно-аналітичній системі «Майно» за посиланням.

Реєстр зелених зон надає можливість користувачам отримати інформацію щодо кількості міських зелених зон, що перебувають на балансі КО «Київзеленбуд»:

  • парків, скверів, лісопаркових господарств, об’єктів природно-заповідного фонду, актуальних об’єктів капітального ремонту та контакту відповідальних осіб із питань утримання парків та скверів.

Зокрема, у реєстрі є наступні дані:

  • тип об’єкту (відповідного кольору на мапі); локація об’єкту (район, адреса, обліковий код); цільове призначення, мета та вид права; орієнтовний розмір зеленої зони; номер рішення Київської міської ради про надання статусу об’єкту та інше.

Для зручності на мапі є шари, розділені за типом об’єкта. Кожен матиме можливість вибірково працювати з тим шаром, який необхідно дослідити.

Сервіс ще на стадії розробки і працює у тестовому режимі, проте вже зараз можна побачити більшість об’єктів на карті в системі ІАС «Майно».

До слова, на онлайн-карту Візіком нанесено найстаріші дерева Києва і країни, разом біля 400 дерев. До них, крім інших, увійшли кілька дерев, котрі розпочали свій життєвий шлях ще за часів князів Київської Русі. Всього в Україні 43 дерева віком від 1000 років.

Дякуємо за ваш запит!
Деякі поля не вірно заповнені!
Зв’язатись з нами
Будь ласка залиште Ваші контактні дані для подальшого обговорення моделей
чи мап на територію, що Вас цікавить.
Надіслати
Відправте ваше резюме
Будь ласка, відправте ваше резюме та контактну інформацію ( < 5Мб файл)
Надіслати
На зв’язку
Будь ласка залиште Ваші контактні дані і ми з Вами зв’яжемось для обговорення моделей
чи мап на територію, що Вас цікавить.
Надіслати