Хакерська атака на сервіси Візікому

08.09.2022

Шановні друзі, читачі, українці!

На цьому тижні сайти ВІЗІКОМ були атаковані з використанням DDOS-технологій з території оркостану. Так, вороги вдалися до картографічної війни, вочевидь, вважаючи, що призупинка сайту може вплинути хоч на щось. Втім, як і на інших фронтах окупанти зловили облизня, бо як каже відомий анекдот, все, що, вони роблять руками, жахливо.

Протягом 8 вересня наш картографічний портал працював з перебоями і клієнти не мали доступу до API, але функціональних пошкоджень сайт не зазнав, і наразі робота сервісів відновлена.

Наша зброя - це наша карта! Яка є у наших бійців і яка разом з іншою нелетальною зброєю наближає звільнення наших територій. Ми все оновимо – карти, що будуть потрібні ЗСУ під час звільнення нашої землі, наші зруйновані міста і села, наші аеропорти і дороги, нашу промисловість і наші курорти. Ми не повернемо наших загиблих, але рашисти за це заплатять.

Так що, расійскій хакер, йди слідом за рускім кораблем!

Шановні клієнти, якщо ви відправляли запит через форму на сайті протягом 7-8 вересня, будь ласка, повторіть його. Ми працюємо, як завжди, для нашої перемоги.

Дякуємо за ваш запит!
Деякі поля не вірно заповнені!
Зв’язатись з нами
Будь ласка залиште Ваші контактні дані для подальшого обговорення моделей
чи мап на територію, що Вас цікавить.
Надіслати
Відправте ваше резюме
Будь ласка, відправте ваше резюме та контактну інформацію ( < 5Мб файл)
Надіслати
На зв’язку
Будь ласка залиште Ваші контактні дані і ми з Вами зв’яжемось для обговорення моделей
чи мап на територію, що Вас цікавить.
Надіслати