Кампус державного університету Оклахоми працює з Concept3D

09.09.2021

Відносно нещодавно компанія Concept3D повідомила, що Оклахомський державний університет є останнім вищим навчальним закладом, котрий з’явився на їх інтерактивній карті та віртуальній туристичній платформі.

Про це інформує visicom.ua з посиланням на Geospatial world.

Завдяки 3D-моделюванню території майже 1500 акрів кампусу університету “оживають” в інтернеті зі всіма своїми деталями, напрямками пошуку, інтегрованими віртуальними турами та гастролями по території, йдеться у повідомленні.

Крім того, нова карта передбачає трансляції у реальному часі. А унікальна функція Concept3D надає користувачам можливість генерувати спеціальні карти для друку з обраною територією чи категоріями кампусу.

За словами генерального директора Concept3D Гордона Бойса для його компанії честь співпрацювати з Оклахомським університетом. Натомість, веб-дизайнер університету Кейтлін Літтл зауважила, що подібна кооперація буде надзвичайно корисною як для університету в цілому, так і для майбутніх студентів та співробітників.

Довідково:

Власне, університет штату Оклахома — один з провідних в США, станом на сьогодні в ньому навчаються біля 25 000 студентів.

Компанія Concept3D — один з лідерів у сфері 3D-моделювання, розробки інтерактивних карт та програмного забезпечення для віртуальних турів.

Крім іншого, вона часто асоціюється саме з вищими навчальними закладами, позаяк саме його 3D-інтерактивну карту та програмне забезпечення для віртуальних турів використовують різні університети по всьому світу для маркетингу, логістики, паркування тощо.

Дякуємо за ваш запит!
Деякі поля не вірно заповнені!
Зв’язатись з нами
Будь ласка залиште Ваші контактні дані для подальшого обговорення моделей
чи мап на територію, що Вас цікавить.
Надіслати
Відправте ваше резюме
Будь ласка, відправте ваше резюме та контактну інформацію ( < 5Мб файл)
Надіслати
На зв’язку
Будь ласка залиште Ваші контактні дані і ми з Вами зв’яжемось для обговорення моделей
чи мап на територію, що Вас цікавить.
Надіслати