3D-реконструкція Ванкувера і ліквідація наслідків стихійних лих

31.01.2022

Компанії PS-CRIMSON та Esri Canada розробили принципи інтелектуального 3D-моделювання міських просторів. Мета — допомога у ліквідації наслідків стихійних лих.

Загалом шість партнерів, що входять до організації PS-CRIMSON сприяють цифровізації операцій та управлінню розумними містами шляхом інтеграції окремої інформації та технологій на єдиній цифровій платформі. Однією з задач проекту є перетворення міських центрів на стійкі до стихійних лих для зменшення втрат, як людських так і ресурсних, що вимагає передових стратегій для боротьби з ними. Платформа PS-CRIMSON продемонструвала свої можливості в управлінні катастрофами, кризовому управлінні та управлінні громадською безпекою у Ванкувері, Стамбулі та Роттердамі, відповідно.

Зокрема, у Ванкувері точні прогнози, засновані на моделюванні факторів навколишнього середовища допомогли міській адміністрації підготуватися до землетрусів, повеней та інших загроз національній безпеці.

Географічний виклик для Ванкувера

Esri Canada працювала разом з міською владою Ванкувера над розробкою планів для 3D-моделювання міста. Аналіз на основі 3D-моделювання наслідків стихійного лиха допоміг міській владі підготуватися до землетрусу. Зокрема, додаток «Assessment Analyst», розроблений Esri Canada, успішно змоделював потенційні наслідки землетрусу 6,9 за шкалою Ріхтера в густонаселеному центрі міста Ванкувер.

Досвід роботи міської адміністрації

Агенція Ванкувера з надзвичайних ситуацій похвалила проект PS-CRIMSON за його унікальний доробок у сфері управління надзвичайними ситуаціями. Він дозволив забезпечити розширену візуалізацію впливу потенційного землетрусу над і під поверхнею землі і дозволив керівникам аварійних служб отримати інформацію на рівні будівлі. Відтак, система виявилася корисною для управління катастрофами та реагування на них.

Використані технології: ГІС, 3D-моделювання та ІКТ

Проект пропонує інтегровану платформу 3D-моделювання, де зберігання, управління та розповсюдження інформації відбувається централізовано. Він використовує ГІС для того, щоб представити дані у реальному часі у вигляді потоків з ІКТ-серверів державних та приватних структур. Доповнена тривимірними моделями міст і можливостями візуалізації платформа забезпечує надзвичайну обізнаність, що покращує оперативне прийняття рішень і допомагає оцінити процеси планування та впровадження.

Додаток допоміг Агенції з надзвичайних ситуацій Ванкувера у підготовці до інших географічних ризиків через землетруси і повені.

Джерело: Geospatial World

До слова, цифрова 3D модель Ванкувера виробництва ВІЗІКОМ точно і детально відтворює міську інфраструктуру і містить 3D будинки в якості LOD2, 3D модель дерев, транспортну мережу і класифікацію забудови, що дає можливість використання наших геоданих як для задач планування мереж зв’язку, так і для ГІС проектів управління надзвичайними ситуаціями.

Дякуємо за ваш запит!
Деякі поля не вірно заповнені!
Зв’язатись з нами
Будь ласка залиште Ваші контактні дані для подальшого обговорення моделей
чи мап на територію, що Вас цікавить.
Надіслати
Відправте ваше резюме
Будь ласка, відправте ваше резюме та контактну інформацію ( < 5Мб файл)
Надіслати
На зв’язку
Будь ласка залиште Ваші контактні дані і ми з Вами зв’яжемось для обговорення моделей
чи мап на територію, що Вас цікавить.
Надіслати