Китай запускає радіолокаційні супутники для 3D - картографування

02.09.2021

Нещодавно Китай здійснив свій 29-й орбітальний запуск за рік. Його мета - розширення можливостей дистанційного зондування та супутникового картографування країни.

Про це повідомляє visicom.ua з посиланням на GeospatialWorld.

Про запуск свідчать дані американського космічного відстеження, згідно з котрими два супутники Tianhui-2 були виведені ракетою Long March з півночі Китаю на орбіту висотою 511 кілометрів над Землею.

Разом з тим, за інформацією китайських державних ЗМІ ця пара супутників призначена для “геодезичних досліджень, географічної зйомки та картографування”.

У документі, опублікованому в Journal of Surveying and Mapping, зазначено, що супутникова система Tianhui-2 — перша в Китаї супутникова система зйомки та картографування даних, отриманих за технологією High Resolution Microwave Survey.

Йдеться, насамперед про те, що два супутники обертаються довкола орбіти і картографують Землю так, щоб по тому їх дані можна було об’єднати для створення 3D - карт з роздільною здатністю близько 9,8 футів (3 метри).

У статті цей метод порівнюється з німецькими комбінаціями TanDEM-X та TerraSAR-X, випущеними відповідно у 2010 та 2011 роках.

І супутники і ракета були розроблені і виготовлені Шанхайською академією космічних польотів разом з великою дочірньою компанією китайського державного підрядника з космонавтики і оборони — Китайською повітряно-космічною і технологічною корпорацією.

Попередня пара подібних супутників була запущена в квітні 2019 року і використовувалася з тією ж метою: задля наукових експериментів, обстеження, зйомки і картографування.

Нова вантажна місія космічної станції "Тяньчжоу-3" готується до запуску в середині вересня. Її мета — забезпечити постачання даними перед запуском Shenzhou-13 у жовтні.

Крім вказаних державних свої запуски планує низка приватних компаній.

Дякуємо за ваш запит!
Деякі поля не вірно заповнені!
Зв’язатись з нами
Будь ласка залиште Ваші контактні дані для подальшого обговорення моделей
чи мап на територію, що Вас цікавить.
Надіслати
Відправте ваше резюме
Будь ласка, відправте ваше резюме та контактну інформацію ( < 5Мб файл)
Надіслати
На зв’язку
Будь ласка залиште Ваші контактні дані і ми з Вами зв’яжемось для обговорення моделей
чи мап на територію, що Вас цікавить.
Надіслати