3D КАРТИ ДЛЯ СОНЯЧНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

15.07.2021

Детальні карти є необхідною базою для просторового аналізу і управління природними ресурсами.

Сонячна енергія використовується в усьому світі для виробництва електроенергії або опалення. Це чудовий спосіб забезпечити електроенергією людей, які живуть далеко від ліній електропередач, особливо в країнах, що розвиваються з видатними сонячними ресурсами.

Ми раді співпраці з однією з найвідоміших компаній - Міжнародним агентством з відновлюваних джерел енергії (IRENA), яке розробляє, впроваджує та поширює технології відновлюваної енергетики для підтримки містобудування в країнах, що розвиваються.

IRENA.org - міжурядова організація, яка підтримує країни в їх переході до сталого енергетичного майбутнього і служить сполучною ланкою для міжнародної співпраці і сховищем технологій і ресурсів за відновлювальними джерелами енергії. У рамках проєкт автономного енергопостачання віддалених районів IRENA розробила вебдодаток SolarCItyEngine, призначене для допомоги будинкам, підприємствам і муніципальним органам влади в оцінці перспектив виробництва електроенергії за допомогою сонячних батарей, встановлених на даху.

SolarCity Engine використовує тривимірні моделі будинків для розрахування сонячного випромінювання для подальшого оптимального розташування сонячних батарей.

Global Atlas SolarCityEngine

3D будинки для цього проєкт розроблені компанією Visicom в якості LOD3, тобто, включають змодельовані скатні елементи та дрібні конструкції дахів, ліфтові ліфтів, шпилі. Параметри азимуту, кута нахилу, площі плоских деталей і висота даху розраховуються для кожного елементу окремо, створюючи основу для solar cadaster (сонячного кадастру).

Кольоровані по ID будівлі м.Кадун

Дані LOD3 включають також 3D моделі дерев з висотами крон, оскільки рослинність може мати істотний вплив на розрахунок сонячного потенціалу.

3D будівлі та 3D дерева для обрахунків сонячної енергії

Геопросторові дані Visicom забезпечують високий рівень деталізації, які дозволяють розпізнавати, візуалізувати і аналізувати зміни в природному і антропогенному середовищі. 3D-дані LOD3 для завдань управління довкіллям виробляються в різних форматах GIS, таких як ArcGIS, ERDAS Imagine/ER Mapper, MapInfo і AutoCAD Map.

Дякуємо за ваш запит!
Деякі поля не вірно заповнені!
Зв’язатись з нами
Будь ласка залиште Ваші контактні дані для подальшого обговорення моделей
чи мап на територію, що Вас цікавить.
Надіслати
Відправте ваше резюме
Будь ласка, відправте ваше резюме та контактну інформацію ( < 5Мб файл)
Надіслати
На зв’язку
Будь ласка залиште Ваші контактні дані і ми з Вами зв’яжемось для обговорення моделей
чи мап на територію, що Вас цікавить.
Надіслати