Toyota інвестувала в технології створення тривимірних карт місцевості

16.07.2021

Підрозділ японського автомобільного концерну Toyota Motor Corp. for Technology Research оголосив про придбання американської компанії Carmera.

Остання спеціалізується на наданні цифрових послуг для автономних транспортних засобів, зокрема, таких як карти, передають Новини картографії від Візіком з посиланням на Mind.

Що відбулося?

Операцію з поглинання Carmera уклала дочірня компанія японського автогіганта – Woven Planet, яка консолідує проєкти, що мають відношення до автоматизації водіння.

Що це значить?

Цей крок підкреслює прагнення Toyota більш активно брати участь в розробці автономних транспортних засобів, в той час, як конкуренція між традиційними концернами і технологічними гігантами, такими як Apple і Amazon, стає все напруженішою.

Придбання Carmera надасть Toyota доступ до карт з високою роздільною здатністю в реальному часі і даними краудсорсингу, які необхідні для позиціонування або навігації автономних транспортних засобів.

Це дуже добре підходить для нашої глобальної експансії як компанії, – сказав генеральний директор Woven Planet Джеймс Куфнер.

Довідково:

Woven Planet був створений в січні для розробки мобільних технологій зі штучним інтелектом. Нагадаємо: компанія будує прототип «міста майбутнього» під назвою Woven City біля підніжжя гори Фудзі, що працює на водневих паливних елементах.

Дякуємо за ваш запит!
Деякі поля не вірно заповнені!
Зв’язатись з нами
Будь ласка залиште Ваші контактні дані для подальшого обговорення моделей
чи мап на територію, що Вас цікавить.
Надіслати
Відправте ваше резюме
Будь ласка, відправте ваше резюме та контактну інформацію ( < 5Мб файл)
Надіслати
На зв’язку
Будь ласка залиште Ваші контактні дані і ми з Вами зв’яжемось для обговорення моделей
чи мап на територію, що Вас цікавить.
Надіслати